ZESPÓŁ SZKÓŁ W KAMIENICY KRÓLEWSKIEJ

ul. Szkolna 19

83-342 Kamienica Królewska

tel./fax 58- 681 92 02   e-mail: zskamienicakrolewska@wp.pl

   

Aktualności

Kalendarium

Konkursy

Plan lekcji

Dyżury nauczycieli

Sport

Uczniowie

Dyrekcja

Nauczyciele

Samorząd Uczniowski

Sekretariat

Rada Rodziców

Biblioteka

Pedagog

Sponsorzy

Regulaminy

Rekrutacja

Galeria

Archiwum

Absolwenci
 

Przydatne linki:

Urząd Gminy Sierakowice

Kuratorium Gdańsk

Interkl@sa

Szkoła z Klasą

 


Absolwenci - rok 2016

1. Maciej Baran

2. Tomasz Bulczak

3. Zuzanna Czaja

4. Dawid Damaszk

5. Julia Gańska

6. Agata Jaskulska

7. Marta Klebba

8. Jakub Konkel

9. Dominik Krzebietke

10. Damian Kulaszewicz

11. Paulina Littwin

12. Gracjan Mejna

13. Krystian Mielewczyk

14. Albert Płotka

15. Wojciech Szwaba

16. Dariusz Tempski

17. Magdalena Tutkowska

18. Mateusz Weber

19. Damian Wenta

20. Dawid Wenta

Absolwenci - rok 2015

Klasa A

Bobrowski Sylwester, Czaja Wioleta, Gosz  Maciej, Grzenkowitz Monika,

Hincke Martyna, Koszałka Julia, Lejk Weronika, Lis Szymon,

Młyński Wojciech, Płotka Aleksandra,  Regliński Patryk, Stankowska Patrycja,

Stolc Patryk, Szczypior Klaudia,  Wenta Łukasz, Wenta Rozaliza,

Klasa B

  1. Damaszk Natalia

  2. Gosz Krzysztof

  3. Kiełpińska Julia

  4. Konkel Dawid

  5. Konkel Seweryn

  6. Labuda Amelia

  7. Lejk Martyna

  8. Lejk Szymon

  9. Mejna Martyna

  10. Mielewczyk Paulina

  11. Mrozewski Mateusz

  12. Myszk Tomasz

  13. Szwaba Alicja

  14. Zakrzewski Krzysztof

  15. Zdrojewski Tomasz

Absolwenci - rok 2014

  1. Bladowska Natalia

  2. Choszcz Szymon

  3. Damaszk Adrian

  4. Dobek Wojciech

  5. Formela Monika

  6. Garski Łukasz

  7. Grzenkowicz Bartłomiej

  8. Hebel Adrian

  9. Jelińska Angelika

  10. Jelińska Oliwia

  11. Kiełpińska Paulina

  12. Kitowski Dariusz

  13. Kreft Sylwia

  14. Krefta Tomasz

  15. Kwidziński Gracjan

  16. Kwidziński Kacper

  17. Lalaszewski Daniel

  18. Lejk Jolanta

  19. Neumiler Bartosz

  20. Okroj Izaura

  21. Okuniewska Kornelia

  22. Pestka Artur

  23. Szczypior Agata

  24. Szczypior Karolina

  25. Tutkowska Iwona

  26. Walkusz Sylwia

  27. Woźniak Aleksandra

  28. Zblewska Oliwia

  29. Ziegert Karol

 

Absolwenci - rok 2013

Bigus Magdalena, Browarczyk Patryk, Brzeska Kamila, Bulczak Piotr, Ciegert Bartłomiej, Cybula Weronika, Damps Aleksandra, Garski Bartosz, Gosz Wioleta, Kotłowska Mariola, Krause, Lejk Elżbieta, Lejk Łukasz, Lejk Rafał, Mrozewski Marcin, Neumiler Adriana, Okroj Dawid, Okuniewski Przemysław, Pawelczyk Ewelina, Wenta Karol, Wenta Robert, Wenta Tomasz, Zakrzewski Mateusz, Ziegert Agnieszka

Absolwenci - rok 2012

Bigus Oktawia, Bulczak, Aleksandra,Bulczak Adrian, Bulczak Monika, Czaja Agata, Czaja Adrian, Dobek Anna, Grzenkowitz Paweł, Leman Dawid  , Myszk Patryk, Sieniek Dawid, Czaja Sebastian, Damps Kinga, Szynszecka Paulina, Brzeska Natalia, Klebba Łukasz

Absolwenci - rok 2011

Bobrowska Paulina , Brzeska Dominika, Bulczak Alicja,

Ciegert Aleksandra, Dawidowski Arkadiusz, Formela Rafał,

Gosz Szymon, Konkel Daniel, Kozłow Władysław, Krause Lidia,

Kuchta Bartłomiej, Leik Justyna, Lejk Aneta , Lejk Paulina,

Myszk Monika, Neumiler Aleksandra, Patelczyk Aleksandra,

Płotka Bernadeta, Sieniek Karol, Strpmska Sabina, Szwaba Marzena,

Toruńczak Weronika, Walkusz Mateusz, Wendt Damian,

Zieliński Franciszek

Absolwenci - rok 2010

 

Klasa A

Bobrowska Dominika, Brzeska Justyna, Bulczak Natalia, Cybula

 Adrian, Czaja Natalia, Jaskulska Aneta, Krause Przemysław,

Kuchta Klaudia, Lalaszewski Bartłomiej, Lejk Arkadiusz, Lejk Rafał,

 Lejk Szymon, Lipkowska Katarzyna, Lis Weronika, Miszk Irena,

Myszk Monika, Patelczyk Adrian, Potrykus Kornelia, Wenta Monika

 

Klasa B

Brzeska Patrycja Alicja , Bulczak Kamil Grzegorz, Formela Kamil Michał,

Formela Karolina, Gillmeister Mateusz Błażej, Grzenkowicz Karol, Hincke

 Joanna, Konkel Emanuela Katarzyna, Leszczyński Tomasz Piotr, Naczk

Krzysztof Marek, Płotka Damian Sebastian, Płotka Tadeusz Marek,

Szczypior Beata Aneta, Szwaba Paulina, Templer Łukasz Damian, 

Wenta Damian Karol, Wenta Grzegorz Marcin

 

Absolwenci - rok 2009

Borek Natalia, Browarczyk Monika, Garncarz Szymon, Hinca Damian,

Jaskulski Cezariusz,Kreft Maciej, Kwidziński Sylwester, Leik Ewelina,

 Lejk Barbara, Majkowska Anna, Mielewczyk Ewelina, Myszk Artur,

 Myszk Krzysztof, Myszk Patrycja, Plichta Piotr, Puszczewicz Mikołaj,

Szynszecka Karolina, Szynszecki Marcin, Toruńczak Kamila,

 Wasilewska Kamila, Zaborowska Marzena, Zielińska Bernadeta

Absolwenci - rok 2008

 

klasa III A

Bigus  Alicja, Bigus Krzysztof, Bojonowska  Natalia, Damps Mateusz Tadeusz , Garncarz Przemysław Łukasz, Gosz Maciej, Herczuk Rafał Piotr, Janikowski Damian Andrzej, Jeliński Krystian, Kostuch Piotr Jakub,  Krefta Martyna , Kwidzińska Martyna Michalina,Lejk Sylwia Barbara, Lejk Eugeniusz, Liban Szymon Piotr, Marcińska Patrycja Maria, Myszk Karolina Maria, Obrycka Katarzyna, Pawelczyk Adrian Tomasz, Pawelczyk Mirosław Damian, Szweda Patrycja Weronika, Walkusz Tomasz, Wengler  Karolina Weronika, Zaborowski Łukasz Mateusz

 

klasa III B

Bronk Łukaasz, Bulczak Dawid, Choszcz Dajana,  Gosz Mateusz,  Jeliński Damian,

Keller Martyna, Labuda Patryk, Lisowska Sylwia, Mielewczyk Dawid, Myszk Karol,

Ruszewski  Mateusz, Templer  Mateusz,  Tempska Monika , Toruńczak Daniel, 

Wenta Jacek, Wróblewska Katarzyna, Wróblewska Weronika