+
                    

 

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ W KAMIENICY KRÓLEWSKIEJ

ul. Szkolna 19

83-342 Kamienica Królewska

tel./fax   58- 681 92 02   e-mail: zskamienicakrolewska@wp.pl

   

Aktualności

Kalendarium

Konkursy

Plan lekcji

Dyżury nauczycieli

Sport

Uczniowie

Dyrekcja

Nauczyciele

Samorząd Uczniowski

Sekretariat

Rada Rodziców

Biblioteka

Pedagog

Sponsorzy

Regulaminy

Rekrutacja

Galeria

Archiwum

Absolwenci
 

Przydatne linki:

Urząd Gminy Sierakowice

Kuratorium Gdańsk

Interkl@sa

Szkoła z Klasą

 

Uczniowie

 

                                                    przedszkole

1.       Bigus Maja

2.       Bladowska Urszula

3.       Chylewska Kamila

4.       Chylewska Karina

5.       Formela Marcel

6.       Formela Wiktor Krzysztof

7.       Frankowska Tatiana

8.       Górski Jakub

9.       Jelińska Izabela

10.   Kamińska Klaudia

11.   Klebba Joanna

12.   Kostuch Klaudia

13.   Kostuch Maja Teresa

14.   Lejk Błażej

15.   Lejk Natalia

16.   Lejk Rozalia

17.   Leyk Wioletta

18.   Lis Paulina

19.   Myszk Edyta

20.   Polejowski Francieszek

21.   Stal Wojciech Jerzy

22.   Szweda Aurelia

23.   Wenta Stanisław

24.   Bojanowski Jan Bogusław

25.   Leik Wiktoria

 

 

                                                    klasa "0"

1

Damian

Baran

2

Lena

Bigus

3

Aleksander

Bladowski

4

Fabian

Blok

5

Anastazja

Błahut

6

Kacper

Dawidowski

7

Nikola

Delewska

8

Filip

Garncarz

9

Mateusz

Jeliński

10

Filip

Klebba

11

Aleksandra

Kostuch

12

Michalina

Koszałka

13

Robert

Leik

14

Anna

Lis

15

Anna

Miotk

16

Dawid

Myszk

17

Iwona

Myszk

18

Nikola

Pioch

19

Filip

Smentoch

20

Rafał

Sobisz

21

Nina

Wójtowicz

22

Julianna

Zielonka

23

Alicja

Ziemann

                                                    klasa I

Nikola

Formela

Paweł

Hinca

Robert

Jastrzębski

Krzysztof

Kamiński

Julia

Kierznikiewicz

Kinga

Konkol

Dawid

Koperwas

Weronika

Kostuch

Dominika

Leik

Adam

Mejer

Martyna

Niklas

Julita

Pawelczyk

Dawid

Pepliński

Bartosz

Wenta

                                                   klasa II

1 Barabasz Maja

2 Formela Sandra Katarzyna

3 Klebba Kacper Henryk

4 Kobiela Weronika Wiktoria

5 Konkol Kinga Wiktoria

6 Koszałka Patrycja

7 Kurs Stanisław Henryk

8 Labuda Marta Elżbieta

9 Miotk Robert Marcin

10 Patelczyk Paweł

11 Piasecka Agnieszka Teresa

12 Polejowska Weronika

13 Sobisz Wiktoria Bronisława

14 Szczypior Kinga

15 Szuta Christopher Piotr

16 Szymichowski Mateusz Bartosz

17 Szynszecki Adam

18 Wenta Paulina Beata

19 Woźniak Tymoteusz

 

                                                    klasa III

 1 .Choszcz Nikola

 2. Choszcz Sandra

 3. Chylewski Kacper

 4 . Czaja Franciszek Hubert

 5.  Grzenkowicz Roksana

 6.  Klejsa Kacper Paweł

 7.  Kwidzińska Julia Helena

 8.  Nowicka Kinga

 9.  Szynszecka Agata

 10.  Stal Adrianna Weronika

 11. Urban Marcelina

 12.  Zielińska Oliwia

 13. Górecka Kamila

                                                    klasa IV

1. Bigus Paula

2. Delewska Paulina

3. Frankowski Kacper

4. Jelińska Patrycja

5. Koszałka Klaudia

6. Lejk Wojciech

7. Leyk Nicolas

8. Lis Marcelina

9. Lubotzki Patryk

10. Myszk Aleksandra

11. Patelczyk Patrycja

12. Patelczyk Wojciech

13. Wensierska Julia

 

                                                   klasa Va

1.

Baran Bartosz Karol

2.

Dampc Natalia Teresa

3.

Delewska Karolina

4.

Formela Nikola Krystyna

5.

Gański Sebastian Artur

6.

Klebba Weronika Karolina

7.

Koszałka Agata Marianna

8.

Kotłowski Grzegorz Józef

9.

Kubińska Weronika

10.

Kurs Radosław Tomasz

11.

Lejk Alicja

12.

Myszk Karol Tadeusz

13.

Olak Nikodem Maksymilian

14.

Szuta Łukasz Antoni

15.

Winczewski Kacper Mieczysław


                                                   klasa Vb

 

1.       Bojanowski Sebastian  

2.       Dębowski Maciej           

3.       Dobek Karol

4.       Hebel Patrycja Katarzyna

5.       Kierznikiewicz Martyna Emilia

6.       Kniter Tymoteusz

7.       Koszałka Kacper Antoni

8.       Kotłowska Emilia

9.       Kwidziński Cezary Jacek

10.   Kwidziński Michał Karol

11.   Lejk Bartosz Wojciech

12.   Miotk Wiktoria Maria

13.   Tessa Cezary Piotr

14.   Wenta Paweł Jan

15.   Ziemann Kinga Ewa

                                                  klasa VI

1.       Blok Jeremiasz

2.        Formela Angelika

3.       Hapka Karolina

4.       Jelinska Nikola

5.       Koszałka Patryk

6.       Lejk Julia

7.       Lipkowska Katarzyna

8.       Maszota Amelia

9.       Patelczyk Roksana

10.   Peplińska Julia

11.   Regliński Wiesław

12.   Szczypior Tomasz

13.   Szynszecka Wiktoria

14. Wenta Martyna

                                                    klasa Ia gimnazjum

Artur Bożyk

Weronika Bulman

Mikołaj Frankowski

Bartosz Jaskulski

Julia Krause

Agnieszka Kitowska

Sandra Leyk

Weronika Niklas

Magda Patelczyk

Wiesław Regliński

Mikołaj Smentoch

Sebastian Stankowski

Jakub Szymichowski

Małgorzata Wójcik

                                                   klasa Ib gimnazjum

  1. Bojanowski Jakub Szymon

  2. Chaber Magdalena Wiktoria

  3. Choszcz Patrycja Sylwia

  4. Cyman Marta Dominika

  5. Dworak Julia Maria

  6. Grzenkowicz Mateusz

  7. Jelińska Daria Weronika

  8. Konkel Filip Wojciech

  9. Krefft Kacper Mateusz

  10. Krefft Dawid Mateusz

  11. Labuda Jan

  12. Lejk Monika

  13. Lubotzki Łukasz Grzegorz

  14. Myszk Paweł Władysław

  15. Potrykus Adrian

  16. Tessa Aleksander Andrzej

  17. Toruńczak Grzegorz Maksymilian

  18. Wensierska Sandra Maria

  19. Woźniak Paulina Dominika

 

                                                    klasa IIa gimnazjum

                                                    klasa IIb gimnazjum

  1. Baran Joanna Marzena

  2. Bednarek Sandra

  3. Bulman Dominika Małgorzata

  4. Gańska Ewelina Justyna

  5. Gosz Michał Adam

  6. Klebba Natalia Weronika

  7. Krefta Mateusz Jakub

  8. Kulaszewicz Paweł Kacper

  9. Lewiński Łukasz

  10. Maszota Wiktor Adam

  11. Maszota Szymon Mateusz

  12. Smentoch Kacper Mieczysław

  13. Szuta Karolina Agnieszka

  14. Weber Nikola Joanna

  15. Woźniak Roksana

  16. Zblewska Żaklina Joanna

                                                    klasa IIIa gimnazjum

1.       Damaszk Katarzyna

2.       Formella Kamila

3.       Gański Dawid

4.       Keller Monika

5.       Krefft Jakub

6.       Konkel Jakub

7.       Lejk Jan

8.       Lejk Zdzisław

9.       Lipkowska Kinga

10.   Szczypior Patrycja

11.   Toruńczak Tomasz

12.   Wenta Adrian

13.   Wenta Karolina

14.   Wenta Maciej

15.   Wypyszewska Wiktoria

                                                    klasa IIIb gimnazjum

 

Krystian Bednarek

Hubert Gosz

Izabela Kiełpińska

Jakub Konkel

Patrycja Kotłowska

Dawid Krefft

Klaudia Krefft

Martyna Krefta

Marcin Lipkowski

Patryk Mielewczyk

Łukasz Stankowski

Teresa Szczypior

Dominika Wenta

Filip Wenta

Rozalia Woźniak

Martyna Zdrojewska