ZESPÓŁ SZKÓŁ W KAMIENICY KRÓLEWSKIEJ

ul. Szkolna 19

83-342 Kamienica Królewska

tel./fax 58- 681 92 02   e-mail: zskamienicakrolewska@wp.pl

   

Aktualności

Kalendarium

Konkursy

Osiągnięcia

Plan lekcji

Dyżury nauczycieli

Sport

Uczniowie

Dyrekcja

Nauczyciele

Samorząd Uczniowski

Sekretariat

Rada Rodziców

Biblioteka

Pedagog

Sponsorzy

Regulaminy

Rekrutacja

Galeria

Archiwum

Absolwenci

5 - latki w szkole

Boiska ORLIK 2012

Jezioro Kamienickie...

Rozbudowa szkoły
 

Przydatne linki:

Urząd Gminy Sierakowice

Kuratorium Gdańsk

Interkl@sa

Szkoła z Klasą

 

Sukcesy naszych uczniów 

Rok szkolny 2016/2017

Najlepsi uczniowie według średniej ocen w roku szkolnym 2016/2017

 Klasa II sp

1.       Kinga Szczypior

2.       Agnieszka Piasecka

3.       Paulina Wenta

4.       Marta Labuda

 

Klasa IIa gimnazjum:

1.       Patrycja Lubotzka

2.       Wiktoria Arent

3.       Joanna Miotk

4.       Martyna Hapka

 

Osiągnięcia:

Wiktoria Arent

Finalistka VIII Konkursu Biblijnego Wydziału Teologicznego UMK w Toruniu.

I miejsce w III edycji powiatowego konkursu powiatowego "Żyj zdrowo - daruj życie".

Patrycja Lubotzka

III miejsce w powiatowym Międzyszkolnym Turnieju Językowym dla Gimnazjalistów

III miejsce w okręgowym rajdzie pieszym kategorie szkoły gimnazjalne "XII Majówka z generałem

J. Wybickim, czyli wyprawa po generalskie epolety".

Laureatka VIII Konkursu Biblijnego Wydziału Teologicznego UMK w Toruniu "Jezus w Ewangelii

wg św. Marka".

 

Rok szkolny 2015/2016

 



Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2015/2016

Klasa II sp

1.       Roksana Grzenkowicz

2.       Kinga Szczypior

3.       Marta Labuda

4.       Weronika Kobiela

5.       Agata Szynszecka

6.       Mateusz Szymichowski

Klasa Ia gimnazjum:

1.       Wiktoria Arent

2.       Patrycja Lubotzka

3.       Joanna Miotk

4.       Martyna Hapka



Konkursy
  • Kinga Szczypior - II miejsce w gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Polskiej

wyróżnienie w powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Polskiej

wyróżnienie w IV Wojewódzkim Konkursie na Grafikę Komputerową ,,Komputerowa pisanka”

  • Wiktoria Arent

II miejsce w powiatowym konkursie wiedzy o dziedzictwie kulturowym Kaszub

III miejsce w powiatowym Międzyszkolnym Turnieju Językowym dla Gimnazjalistów

  • Patrycja Lubotzka

II miejsce w II Przeglądzie Szkolnych Zespołów i Grup Tanecznych w Kiełpinie

III  miejsce w Powiatowym Konkursie ,,Talent Show’’ w Sierakowicach, kategoria taniec

  • Martyna Hapka

II miejsce w II Przeglądzie Szkolnych Zespołów i Grup Tanecznych w Kiełpinie

III  miejsce w Powiatowym Konkursie ,,Talent Show’’ w Sierakowicach, kategoria taniec

  • Julia Krefta

II miejsce w II Przeglądzie Szkolnych Zespołów i Grup Tanecznych w Kiełpinie

III  miejsce w Powiatowym Konkursie ,,Talent Show’’ w Sierakowicach, kategoria taniec

  • Kinga Leman

II miejsce w II Przeglądzie Szkolnych Zespołów i Grup Tanecznych w Kiełpinie

III  miejsce w Powiatowym Konkursie ,,Talent Show’’ w Sierakowicach, kategoria taniec

  • Joanna Miotk

II miejsce w Powiatowym Konkursie ,,Talent Show’’-w kategorii ,,gra na instrumencie’’ w Sierakowicach

 

 

Rok szkolny 2014/2015

 

Najlepsi uczniowie według średniej ocen w roku szkolnym 2014/2015

Klasa I

1. Franciszek Czaja

2. Marta Labuda

3. Kinga Szczypior

4. Weronika Kobiela

5. Roksana Grzenkowicz

6. Patrycja Koszałka

7. Filip Myszk

8. Agata Szynszecka

 

Klasa VI

1.       Natalia Klebba

2.       Patrycja Lubotzka

3.       Nikola Weber

4.       Michał Mejer

5.       Martyna Hapka

6.       Żaklina Zblewska

7.       Dawid Koszałka

8.       Wiktor Maszota

Konkursy

  • Natalia Klebba - II miejsce w powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Polskiej

III miejsce w Powiatowym Konkursie "Piękno słowa czytanego"

  • Wiktor Maszota – I miejsce w regatach powiatowych o Puchar Burmistrza Kartuz w klasie Optymist

III miejsce w regatach powiatowych VIII Mistrzostw Kartuz klasa Optymist

  • Kacper Klebba - III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym o ks. Bernardzie Sychcie - „Piastun słowa"

Rok szkolny 2013/2014

·         Katarzyna Lipkowska - I miejsce w gminnym etapie Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Prozy i Poezji Kaszubskiej „Rodnô mòwa”

Rok szkolny 2012/2013

 

  • Ewelina Pawelczyk - Laureatka XI Edycji konkursu „Najlepszy Absolwent Gimnazjum Gmin Wiejskich i Miasteczek Województwa Pomorskiego„

  •        Martyna Krefta - I miejsce w gminnym etapie Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Prozy i Poezji Polskiej oraz III miejsce w powiatowym etapie Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Prozy i Poezji Polskiej.

  • Amelia Maszota - I miejsce w powiatowym etapie XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Państwowej Straży Pożarnej „Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu!”

  • Małgorzata Wójcik - laureatka VII edycji ogólnopolskiego konkursu piosenki dla dzieci i młodzieży im. Teatrzyku Bim-Bom w Gdańsku.

  • Natalia Wypyszewska -  laureatka konkursu „Z ekologią żyję w zgodzie, pomagam przyrodzie”

  • Julia Kreft  - laureatka konkursu plastycznego „Z ekologią żyję w zgodzie, pomagam przyrodzie”.

  • Natalia Baran - I miejsce w biegu na 200 m dziewcząt w Diecezjalnych Mistrzostwach Służb Liturgicznych

  • Łukasz Lubotzki - I miejsce w klasie Optymist „UKS” o Puchar Burmistrza Kartuz.

  • Natalia Baran - I miejsce w VIII Wojewódzkim Biegu Przełajowym Terenami Kaszubskiego Parku Krajobrazowego

  • Łukasz Lubotzki - II miejsce dla załogi Kamienica Królewska o Dziecięcy Puchar Kaszub.

  • Julia Krause - VIII w klasie Optymist „0” o Puchar Burmistrza Kartuz.

  • Katarzyna Lipkowska - II miejsce w gminnym etapie Wojewódzkiego Konkursu recytatorskiego Prozy i Poezji Polskiej

  • Klasy I - III - finaliści wojewódzkiego etapu konkursu Pomorska Gala II Edycji Konkursu Ministerstwa Edukacji Narodowej „Mam 6 lat” w Kościerzynie

Najlepsi uczniowie według średniej ocen w roku szkolnym 2011/2012

Klasa II B

  1. Jakub Jeliński

  2. Aleksander Tessa

  3. Roksana Lejk

  4. Weronika Pestka

  5. Daria Jelińska

Klasa IV

  1. 5,00 –, Szczypior Patrycja,

  2. 4,91 – Stankowski Łukasz, Keller Monika, Krefta Martyna

  3. 4,4 – Wenta Robert

Klasa V

  1. Gańska Julia - 5,1

  2. Bulczak Tomasz – 5,0

  3. Czaja Zuzanna – 5,0

  4. Wenta Dawid – 4,8

Klasa VI

  1. Stankowska Patrycja 5, 15

  2. Czaja Wioleta 4, 92

  3. Młyński Wojciech 4, 92

  4. Wenta Rozalia 4, 85

Klasa I Gimnazjum

  1. Szczypior Agata – 4,93

  2. Aleksandra Woźniak - 4, 86

  3. Okuniewska Kornelia 4,64

Klasa II Gimnazjum

  1. Wenta Robert (5,27)

  2. Pawelczyk Ewelina(5,13)

  3. Neumiler Adriana(4,93)

Klasa III Gimnazjum

  1. Wójcik Bartosz - 5,83

  2. Bulczak Monika – 5,61

  3. Czaja Agata – 5,58

  4. Dobek Anna – 5,56

  5. Toruńczak Edyta – 5,42

  6. Ciegert Paulina – 5,32

  7. Damps Kinga – 5,28

  8. Mielewczyk Malwina – 5,16

Konkursy przedmiotowe

  • Bartosz Wójcik - Laureat Wojewódzkiego Konkursu z Historii

  • Bartosz Wójcik - Laureat Wojewódzkiego Konkursu z Geografi

  • Monika Bulczak - Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego

  • Agata Czaja - Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego

  • Edyta Toruńczak - Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego

  • Bartosz Wójcik - Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego

  • Alicja Bulczak - Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego

  • Aleksandra Patelczyk - Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego

  • Bartosz Wójcik - konkurs „Najlepszego absolwenta gimnazjów gmin wiejskich i małych miasteczek”

 

Pozostałe konkursy

  • Lubotzki Łukasz - 1 miejsce w Regatach otwarcia sezonu 2012. Kl. Optimist gr. ,,0’’– Kamienica Królewska

  • Maszota Wiktor - 2 miejsce w Regatach otwarcia sezonu 2012. Kl. Optimist gr. ,,0’’– Kamienica Królewska

  • Kostra Wiktoria - 4 miejsce w Regatach otwarcia sezonu 2012. Kl. Optimist gr. ,,0’’– Kamienica Królewska

  • Gosz Michał - 5 miejsce w Regatach otwarcia sezonu 2012. Kl. Optimist gr. ,,0’’– Kamienica Królewska

  • Pestka Weronika - 6 miejsce w Regatach otwarcia sezonu 2012. Kl. Optimist gr. ,,0’’– Kamienica Królewska

  • Stankowski Tomasz - 7 miejsce w Regatach otwarcia sezonu 2012. Kl. Optimist gr. ,,0’’– Kamienica Królewska

  • Damps Michał - 8 miejsce w Regatach otwarcia sezonu 2012. Kl. Optimist gr. ,,0’’– Kamienica Królewska

  • Krause Julia - 9 miejsce w Regatach otwarcia sezonu 2012. Kl. Optimist gr. ,,0’’– Kamienica Królewska

  • Marta Klebba – II miejsce w gminnych eliminacjach Konkursu Twórczości Literackiej w języku kaszubskim w kategorii szkół podstawowych.

  • Sylwia Kreft – wyróżnienie w gminnych eliminacjach Konkursu Twórczości Literackiej w języku kaszubskim w kategorii gimnazjum.

  • Natalia Wypyszewska - laureatka konkursu plastycznego „Z ekologią żyję w zgodzie, pomagam przyrodzie”.

  • Klasa IIb - I miejsce w I etapie konkursu  „Jak zmienia się Twoja miejscowość dzięki Unii Europejskiej – stwórz mapę inwestycji” zorganizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego

  • Edyta Toruńczak – I miejsce w eliminacjach gminnych konkursu "Wiedzy o regionie"

  • Patrycja Stankowska -  I miejsce w eliminacjach gminnych konkursu "Wiedzy o regionie"

  • Agata Czaja – II miejsce w eliminacjach gminnych konkursu "Wiedzy o regionie"

  • Agata Czaja – poseł XVIII Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży reprezentant województwa pomorskiego w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej (konkurs ogólnopolski)

  • Anna Dobek - poseł XVIII Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży reprezentant województwa pomorskiego w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej (konkurs ogólnopolski)

  • Aleksandra Woźniak - poseł XVIII Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży reprezentant województwa pomorskiego w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej (konkurs ogólnopolski)

  • Jolanta Lejk - poseł XVIII Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży reprezentant województwa pomorskiego w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej (konkurs ogólnopolski)

  • Natalia Klebba - III miejsce w eliminacjach gminnych konkursu "Poezji i Prozy Polskiej"

  • Wioletta Czaja - wyróżnienie w eliminacjach gminnych konkursu "Wiedzy o regionie"

  • Martyna Hapka - wyróżnienie  w eliminacjach gminnych konkursu "Poezji i Prozy Polskiej"

  • Roksana Lejk - wyróżnienie w konkursie plastycznym „Panda Wanda – mała czyścioszka"

  • Daria Jelińska - wyróżnienie w konkursie plastycznym „Panda Wanda – mała czyścioszka"



Rok szkolny 2010/2011

  • Irena Miszk - Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego

  • Aleksandra Patelczyk - Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego

  • Monika Bulczak - poseł XVII Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży reprezentant województwa pomorskiego w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej (konkurs ogólnopolski)

  • Bartosz Wójcik - poseł XVII Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży reprezentant województwa pomorskiego w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej (konkurs ogólnopolski)

  • Anna Dobek I miejsce w rajdzie rowerowym – „VII Majówka z Józefem Wybickim, czyli wyprawa po generalskie epolety” kategoria szkoły gimnazjalne oraz Nagrodę Specjalną Prezesa Towarzystwa Przyjaciół Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie za zajęcie I miejsca w konkursie wiedzy historycznej.

  • Alicja Bulczak I miejsce w rajdzie rowerowym – „VII Majówka z Józefem Wybickim, czyli wyprawa po generalskie epolety” kategoria szkoły gimnazjalne oraz Nagrodę Specjalną Prezesa Towarzystwa Przyjaciół Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie za zajęcie I miejsca w konkursie wiedzy historycznej.

  • Aleksandra Patelczyk I miejsce w rajdzie rowerowym – „VII Majówka z Józefem Wybickim, czyli wyprawa po generalskie epolety” kategoria szkoły gimnazjalne oraz Nagrodę Specjalną Prezesa Towarzystwa Przyjaciół Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie za zajęcie I miejsca w konkursie wiedzy historycznej.



Rok szkolny 2009/2010

  • Klaudia Kuchta - poseł XVI Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży reprezentant województwa pomorskiego w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej (konkurs ogólnopolski)

  • Irena Miszk - poseł XVI Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży reprezentant województwa pomorskiego w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej (konkurs ogólnopolski)

  • Justyna Brzeska - poseł XVI Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży reprezentant województwa pomorskiego w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej (konkurs ogólnopolski)

  • Monika Pestka - I miejsce w gminnym etapie Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Prozy i Poezji Polskiej oraz III miejsce w powiatowym etapie Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Prozy i Poezji Polskiej.



Rok szkolny2009/2008

  • Natalia Borek - poseł XV Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży reprezentant województwa pomorskiego w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej (konkurs ogólnopolski)

 

 

Rok szkolny2008/2007

 

  • Krzysztof Bigus - poseł XIV Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży reprezentant województwa pomorskiego w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej (konkurs ogólnopolski)